Про ліцензії ФОП Аватор М.М.

В зв'язку з розширенням покриття та реорганізацією структури компанії "Аватор", засновником Аватор М.М. прийнято рішення переоформити всі ліцензії та відповідно дозвола з ФОП Аватор М.М. на юр. особи ТОВ "АВАТОР ЦЕНТР" (Полтавська обл.) та ТОВ "АВАТОР КОМ ІСП" (Черкаська обл.) Ці зміни будуть впроваджуватися впродовж 3-х місяців, включатимуть анулювання попередніх ліцензій та одержання нових. Ніяким чином на роботу компанії "Аватор" та на абонентів компанії зміни не вплинуть, перехід буде суто формальним. Прошу на активну антирекламу в соц. мережах конкурентів не звертати увагу)

У даний момент компанія "Аватор" складається з більш ніж 20-ти юр. осіб. На частині з них оформлені ліцензії на користування радіочастотами:

Полтавська та Черкаська обл. - ФОП Аватор М.М.

Харківська обл. - ТОВ "АВАТОР ІСП"

Кіровоградська обл. - ТОВ "К-НЕТ ІСП"

Сумська обл. - ТОВ "А-НЕТ ІСП"

При заснуванні компанії історично так склалося, що перші ліцензії оформлено було на ФОП Аватора М.М., оскільки розміри та покриття компанії на сьогодні є значними і з кожним днем збільшуються, ведення діяльності по Полтавській та Черкаській обл. від імені ФОП Аватора М.М. є не раціональним, оскільки даний вид ведення господарської діяльності має ряд обмежень та незручностей, тому було прийнято засновником Аватор М.М. рішення переоформити всі ліцензії та відповідно дозвола з ФОП Аватор М.М. на юр. особи:

Полтавська обл. - ТОВ "АВАТОР ЦЕНТР"

Черкаська обл. - ТОВ "АВАТОР КОМ ІСП"

Ці зміни ніяким чином на роботу компанії "Аватор" та на абонентів компанії не вплинуть, перехід буде суто формальним.

Дякуємо, що Ви з нами!

З повагою, Аватор М.М.

Ми у соцмережах:

© «Avator», 2013–2022