• Останні новини та акції

Про будівництво оптичної мережі у с. Староаврамівка та с. Бутівці Хорольського району Полтавської області

Увага! Маємо гарні новини! Розпочато підключення та перепідключення абонентів до  оптоволоконної мережі  у с. Староаврамівка та с. Бутівці Хорольського району Полтавської області.

Детальніше...

Про будівництво оптичної мережі у с. Федорівка Карлівського району Полтавської області

Увага! Маємо гарні новини! Розпочато будівництво оптоволоконної мережі  у с. Федорівка Карлівського району Полтавської області!

Детальніше...

Про будівництво оптичної мережі у с. Криштопівка та с. Золотоношка Драбівського району Черкаської області

Увага! Маємо гарні новини! Розпочато будівництво оптоволоконної мережі  у с. Криштопівка та с. Золотоношка Драбівського району Черкаської області!

Детальніше...

Підключай інтерактивне телебачення OmegaTV!

Друзі, пропонуємо усім користувачам оптичного інтернету переглядати улюблені телепередачі, фільми та серіали за допомогою інтерактивного телебачення.

Детальніше...

Про будівництво оптичної мережі у с. Чутівка, с. Тарасівка, с.Плехів Оржицького району Полтавської області

Увага! Маємо гарні новини! Розпочинаємо будівництво оптоволоконної мережі у с. Чутівка, с. Тарасівка та с. Плехів Оржицького району Полтавської області.

Детальніше...

Про будівництво оптичної мережі у Чорнобаївському районі Черкаської області!

Увага! Маємо чудові новини! У с. Великі Канівці, с. Малі Канівці, с. Лихоліти та с. Ревбинці Чорнобаївського району Черкаської області будується оптоволоконна мережа!

Детальніше...

Інформація для жителів Лохвицького району!

Шановні жителі Лохвицького району, маємо для вас чудові новини!

Детальніше...

Інтерактивне телебачення OmegaTV!

Друзі, пропонуємо усім користувачам оптичного інтернету переглядати улюблені телепередачі, фільми та серіали за допомогою інтерактивного телебачення.

Детальніше...

Про тарифні плани інтерактивного телебачення Omega TV з 01.02.2020 р.

Інформація для користувачів інтерактивного телебачення Omega TV.

Детальніше...

Про ліцензії компанії "АВАТОР"

Увага! Маємо гарні новини.

Детальніше...

Про фальшиві СМС повідомлення

Увага! Сьогодні в ряді населених пунктів, які передані компанією «Pro-Net» на обслуговування компанії "Аватор" було розіслано фальшиві СМС повідомлення невідомими:

Детальніше...

Про ліцензії ФОП Аватор М.М.

В зв'язку з розширенням покриття та реорганізацією структури компанії "Аватор", засновником Аватор М.М. прийнято рішення переоформити всі ліцензії та відповідно дозвола з ФОП Аватор М.М. на юр. особи ТОВ "АВАТОР ЦЕНТР" (Полтавська обл.) та ТОВ "АВАТОР КОМ ІСП" (Черкаська обл.) Ці зміни будуть впроваджуватися впродовж 3-х місяців, включатимуть анулювання попередніх ліцензій та одержання нових. Ніяким чином на роботу компанії "Аватор" та на абонентів компанії зміни не вплинуть, перехід буде суто формальним. Прошу на активну антирекламу в соц. мережах конкурентів не звертати увагу)

Детальніше...

Щодо зміни реквізитів для оплати послуг!

Шановні абоненти, повідомляємо Вас про зміну номерів поточних рахунків на новий стандарт IBAN, які необхідно використовувати при оплаті телекомунікаційних послуг Оператора.

Детальніше...

Про припинення надання послуг кабельного телебачення у м.Карлівка

Шановні абоненти, повідомляємо, що з 1 січня 2020 року у м. Карлівка трансляцію телеканалів в мережі кабельного телебачення (як в аналоговому, так і в цифровому) буде припинено у зв'язку із закінченням строку дії договорів та різким підняттям вартості на право ретрансляції.

Детальніше...

Про будівництво оптичної мережі у с. Михайлівка та с.Павлівка Драбівського району Черкаської області

Увага! Маємо чудові новини! У с. Михайлівка та с. Павлівщина Драбівського району Черкаської області побудовано оптоволоконну мережу!

Детальніше...

  • Архів новин та акцій

Ми у соцмережах:

Avator 2017 All rights reserved