Про Кооператив «Радіотехнік»

З 20.10.2023 року Ваш інтернет оператор Кооператив «Радіотехнік» припинив свою роботу та передав на обслуговування інтернет мережу компанії «Аватор».

Компанія «Аватор» підтримуватиме надалі стару інтернет мережу, до якої Ви підключені. Тариф та баланс на рахунку залишаються без змін (переходять до білінгу компанії «Аватор»).

Орієнтовно до 29.02.2024 буде побудовано сучасну оптоволоконну мережу та БЕЗКОШТОВНО перепідключено Вас до неї. При цьому вартість Інтернету залишиться орієнтовно такою самою, проте швидкість буде збільшена до 100-1000 Мбіт/с. Також у Вас з’явиться можливість користуватися інтерактивним телебаченням від найвідоміших і найякісніших операторів України: Світ ТБ та Омега ТБ.

Якщо Ви залишали свій номер мобільного телефону нашим працівникам, Вам на нього надіслано за допомогою СМС повідомлення номер Договору та пароль (вони є логіном/паролем PPPoE тунелю для авторизації Інтернету в роутері та логіном/паролем входу до особистого кабінету my.avator.ua)

Особистий кабінет my.avator.ua допомагає переглядати стан рахунку, тариф, підключати додаткові послуги (інтерактивне телебачення, користуватися обіцяним платежем), здійснювати поповнення рахунку та ознайомлюватись з останніми новинами компанії.

Ваш номер Договору та пароль (якщо відсутнє СМС повідомлення) також можна дізнатися, звернувшись до нашого Контактного центру будь-яким зручним для Вас способом:

Безкоштовний багатоканальний номер телефону: (0800) 500-360

Он-лайн чат Телеграм Контактного центру: https://t.me/avator_info

Електронна адреса: i@avator.ua

 Просимо надалі оплачувати послуги Інтернету виключно способами, описаними на цьому сайті (важливо: не перераховувати кошти на старі реквізити – рахунки анульовані!)

Слава Україні і її Героям! Перемога за нами!

Ми у соцмережах:

© «Avator», 2013–2022