• Останні новини та акції

Нам 11 років!

Шановні Абоненти, Колеги, Партнери, вітаємо Вас з нашим святом. Адже сьогодні виповнюється 11 років компанії «Аватор»!

За ці роки ми разом з Вами, для Вас і завдяки Вам побудували величезну Інтернет-мережу, десятки тисяч сімей в найвіддаленіших населених пунктах, як великих так і маленьких, одержали якісний Інтернет, телебачення та зв’язок.

Детальніше...

Про вимкнення електроенергії і зміну вартості послуг в деяких регіонах

Шановний Абоненте!

Компанія "Аватор" дякує за те, що у ці складні часи Ви з нами пліч-о-пліч допомагаєте вирішувати складні питання сьогодення.

Завдяки Вам:

- лише за минулий місяць компанія закупила більше 50 генераторів, більше 100 безперебійників/інверторів та більше 150 акумуляторів;

- налагоджені логістичні ланцюги поставки дефіцитного обладнання із-за кордону;

- створюються додаткові робочі місця для обслуговування генераторів на серверних та базових станціях;

- кожного дня виділяються кошти для забезпечення пальним генераторів, доставки обладнання та змінних акумуляторів на серверні;

- перепроектовується та перебудовується мережа об’єктів, де немає змоги забезпечення підтримки роботи генераторів, переносяться серверні з активним обладнанням в сусідні населені пункти де є безперебійне живлення;

- майстри невпинно вводять в експлуатацію нові генератори, акумулятори, безперебійники у найкритичніших точках та якнайшвидше усувають аварії пов’язані з псуванням техніки через перепади напруги.

Детальніше...

Телебачення Sweet.TV всього за 1 грн!*

Шановні абоненти, раді повідомити, що компанія «Аватор» розпочала співпрацю з новим сервісом інтерактивного ТВ - Sweet.TV. Відтепер наші абоненти мають змогу обрати сервіс відповідно до власних уподобань.

Пропонуємо ознайомитися з доступними тарифами:

Пакет «Мінімальний» 180 каналів – 99 грн/міс

Пакет «Середній» 217 каналів – 99 грн/міс (перші 30 днів за 1 грн)*

Пакет максимальний 227 каналів – 159 грн/міс

Акція! Підключай тарифний план «Максимальний» на рік лише за 1500 грн та отримуй Smart TV приставку в подарунок!

Детальніше...

Важливо! Відключення електроенергії

Шановні Абоненти!

Ситуація з електропостачанням критична. По всій країні наразі застосовуються віялові відключення світла.
Якщо у вашому будинку є світло, але відсутній Інтернет, зазвичай причиною є те, що телекомунікаційне обладнання знаходиться за іншою адресою, де немає живлення.
На жаль, акумулятори, розміщені на серверних та базових станціях, довго не можуть тримати мережу, або не встигають заряджатися (на заряджання необхідно в 2-3 рази більше часу, ніж на їх роботу), а бензинові генератори технічно неможливо одночасно доставляти до великої кількості серверних та базових станцій на 1-2 години і тримати майстра поряд з генератором.
Також ситуація ускладнюється відсутністю електроживлення на серверних магістральних операторів, які нам надають Інтернет, де оперативно ми не можемо вплинути, навіть привезши свої генератори на їх об'єкти.
В будь-якому разі ми робимо все можливе, задля безперебійної роботи Інтернету та Телебачення в нашій мережі.

Дякуємо за розуміння! Україна переможе! Слава героям!

  • Архів новин та акцій

Ми у соцмережах:

© «Avator», 2013–2022