• Останні новини та акції

Мережа «Optiсline» у смт. Гоголеве Миргородського (раніше Великобагачанський) району стала частиною компанії «Аватор»

Шановний Абоненте, раді повідомити Вам з метою покращення сервісів Інтернету та телебачення з 01.08.2021 року компанія «Optiсline» передає на обслуговування компанії «Аватор» телекомунікаційну мережу у смт. Гоголеве та с. Полив’яне Миргородського (раніше Великобагачанського) району Полтавської області.

Детальніше...

Аварія Чорнобаївський, Золотоніський, Драбівський райони Черкаської обл.

Із-за негоди (шквальний вітер, ливень, град, гроза), блискавка влучила у вежу одного з мобільних операторів у с.Благодатне, вежа впала і порвала магістраль компанії "Аватор". Ремонтні роботи триватимуть близько години. Просимо вибачення за незручності! Дякуємо за розуміння!

Про будівництво оптичної мережі у с. Благодатне Золотоніського району Черкаської області

Увага! Завершується будівництво оптоволоконної мережі  у  с. Благодатне Золотоніського району Черкаської області!

Детальніше...

Мережа «Optiсline» у с. Сагайдак Миргородського (раніше Шишацького) району стала частиною компанії «Аватор»

Шановний Абоненте, вітаємо Вас у компанії «Аватор»!

З 01.06.2021 року компанія «Optiсline» у с. Сагайдак стає частиною компанії «Аватор».

Детальніше...

Про будівництво оптичної мережі у с. Покровське (Куйбишеве) та с. Ковалівка Шишацького району Полтавської області

Увага! Завершується будівництво оптоволоконної мережі  у с. Покровське (Куйбишеве) та с. Ковалівка Шишацького району Полтавської області.

Детальніше...

Про переведення абонентів смт Оржиця, смт Велика Багачка, с. Бутова Долина Полтавської області та смт Вільшана, смт Драбів Черкаської області

У зв’язку з припиненням партнерських відносин з компанією «Укртелеком» в ніч з 31 березня на 1 квітня відбудеться перехід абонентів смт Оржиця Оржицького району Полтавської області, смт Велика Багачка та с. Бутова Долина Великобагачанського району Полтавської області, смт Вільшана Городищенського району Черкаської області, смт Драбів Золотоніського району Черкаської області до мережі "Аватор", а саме будуть здійснюватись налаштування. Якщо у Вас Інтернет не запрацює просимо перезавантажити абонентське обладнання. У випадку виникнення будь-яких питать звертайтесь до контактного центру компанії "Аватор" за багатоканальним безкоштовним телефоном (0800) 500-360.

Дякуємо, що Ви з нами! 

Про розірвання партнерських відносин з компанією «Укртелеком»

З 01.04.2021 ми змушені припинити партнерські відносини з нашим партнером компанією «Укртелеком». Причинами цього стали: без попередження необґрунтовано високе підняття цін на користування послугами Інтернет з 01.01.2021 та відмова на наші звернення знизити тарифні плани для Абонентів.

Детальніше...

Про будівництво оптичної мережі у с. Дубіївка та с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області

Увага! Завершується будівництво оптоволоконної мережі  у  с. Дубіївка Черкаського району Черкаської області! У с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області будівництво розпочинається. Орієнтовні терміни будівництва - два тижні.

Детальніше...

До уваги користувачів с. Книшівка Гадяцького району Полтавської області

Шановні користувачі, просимо вас бути уважними! Компанія Tera Net не є партнером компанії "АВАТОР", це конкурент, що видає себе за партнера.

Найближчим часом ми побудуємо оптоволоконну мережу інтернет та будемо здійснювати перепідключення абонентів. Просимо дочекатись нас та не підключатись до нечесних конкурентів.

Дякуємо, що Ви з нами! 

  • Архів новин та акцій

Ми у соцмережах:

Avator 2017 All rights reserved