• Останні новини та акції

Важливо! Відключення електроенергії

Шановні Абоненти!

Ситуація з електропостачанням критична. По всій країні наразі застосовуються віялові відключення світла.
Якщо у вашому будинку є світло, але відсутній Інтернет, зазвичай причиною є те, що телекомунікаційне обладнання знаходиться за іншою адресою, де немає живлення.
На жаль, акумулятори, розміщені на серверних та базових станціях, довго не можуть тримати мережу, або не встигають заряджатися (на заряджання необхідно в 2-3 рази більше часу, ніж на їх роботу), а бензинові генератори технічно неможливо одночасно доставляти до великої кількості серверних та базових станцій на 1-2 години і тримати майстра поряд з генератором.
Також ситуація ускладнюється відсутністю електроживлення на серверних магістральних операторів, які нам надають Інтернет, де оперативно ми не можемо вплинути, навіть привезши свої генератори на їх об'єкти.
В будь-якому разі ми робимо все можливе, задля безперебійної роботи Інтернету та Телебачення в нашій мережі.

Дякуємо за розуміння! Україна переможе! Слава героям!

Увага! Акція для жителів с. Яреськи та смт. Шишаки!

Від сьогодні вартість підключення: 0 грн за умови поповнення рахунку на 500 грн одним платежем, додатково даруємо на баланс ще 500 грн акційних!

Окрема пропозиція діючим абонентам:
Поповнивши рахунок на 2 місяці користування, отримуйте ще 2 місяці у подарунок!

Для зарахування акційних коштів, після поповнення рахунку, зверніться, будь ласка, до контактного центру за номером: (0800) 500-360, або в онлайн-чат: https://t.me/avator_info.

  • Архів новин та акцій

Ми у соцмережах:

© «Avator», 2013–2022