Переваги

1. До 170 каналів на будь-який смак!
2. Відмінна якість зображення.
3. Довільна кількість телевізорів у квартирі/будинку.
4. Доступний формат, який підтримують навіть найстаріші телевізори.
5. Простота підключення і налаштування.

Технології

Кабельне телебачення одне із найпоширеніших і надійніших технологій телебачення в багатоквартирних будинках.
Підключається кабельне телебачення звичайним коаксіальним кабелем в антенне гніздо телевізора.
Головними плюсами є можливість підключення відразу декількох телевізорів і відсутність потреби в покупці дорогих тюнерів.
Наша компанія надає телебачення в аналоговому та цифровому форматах.
Аналогове телебачення підтримується старими телевізорами, а цифрове має кращу якість.

Покриття/Тарифи/Публічний договір

Оплата послуг

За допомогою платіжного терминалу ПриватБанку

В пункті меню «Комунальні платежі» - «Інтернет» - «Аватор». Для оплати: внесіть у відповідне поле терміналу номер договору; перевірте чи співпадає П.І.Б., зареєстроване під цим номером договору; внесіть суму, яку бажаєте оплатити; і здійсніть оплату. Комісія банку 1 грн. Оплата зараховується впродовж декількох хвилин.

За допомогою платіжних терміналів easypay або на сайті https://easypay.ua/

В пункті меню «Інтернет, ТБ і телефон» в пошуковому рядку введіть слово «Аватор». В списку знайдених компаній виберіть «Аватор». Для оплати: внесіть у відповідне поле номер договору; перевірте чи співпадає П.І.Б., зареєстроване під цим номером договору; внесіть суму, яку бажаєте оплатити; і здійсніть оплату. Комісія становить 1,5 % від суми. Оплата зараховується впродовж декількох хвилин.

За допомогою Приват24

В пункті меню «Мої платежі» - «Пошук» або «Створити» - введіть слово «Аватор» і натисніть «Ентер». В списку знайдених компаній виберіть «Аватор». Для здійснення оплати: внесіть у відповідне поле терміналу номер договору; перевірте чи співпадає П.І.Б., зареєстроване під цим номером договору; внесіть суму, яку бажаєте оплатити; здійсніть оплату. Комісія банку 1 грн. Оплата зараховується впродовж декількох хвилин.

Банківською картою Visa або Mastercard в особистому кабінеті http://avator.in

В пункті меню «Платежі» - «Оплата картою Visa/Mastercard» - внесіть дані банківської картки та введіть код підтвердження, який надійде Вам у вигляді смс повідомлення на мобільний телефон. Комісія становить 3 % від суми. Оплата зараховується впродовж декількох хвилин.

Картою оплати в особистому кабінеті http://avator.in

У пункті меню «Платежі» - «Оплата "Картою оплати"». Карта оплати - це скретч-карта з нанесеним унікальним кодом - логіном і паролем, які закриті захисним покриттям (витирається монеткою). Карти оплати продаються в місцевих магазинах або інших точках продажів у тих регіонах, де немає терміналів або відділень Приватбанку. Комісія магазину близько 1-5 грн. Оплата зараховується впродовж декількох хвилин.

Через касу банку на реквізити, вказані в договорі

В призначенні платежу: "За надання телекомунікаційних послуг згідно договору №..." обов'язково вкажіть свій номер договору, інакше платіж не буде зараховано. В залежності від регламенту зарахування платежів банку, оплата може зараховуватися впродовж 3 робочих днів (в деяких випадках можливо довше).

Замовити рахунок

Ви можете звернутися із запитом на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонним номером контактного центру (0800) 500-360

За допомогою платіжних терміналів City-24 або на сайті https://city-24.com.ua

В пункті меню оберіть «ТВ и Интернет», у пошуковому рядку введіть слово «Аватор» або оберіть зі списку знайдених компаній. Для здійснення оплати: - оберіть спосіб оплати; - внесіть у відповідне поле номер договору; - вкажіть суму, яку бажаєте оплатити; - перевірте чи співпадає П.І.Б., зареєстроване під цим номером договору; - здійсніть оплату. Комісія становить 2,5 % від суми. Оплата зараховується впродовж декількох хвилин.

За допомогою платіжних терміналів FC Sistema

В пункті меню оберіть «Телебачення та Інтернет», у пошуковому рядку введіть «Аватор». Для оплати: - внесіть у відповідне поле терміналу номер договору; - перевірте чи співпадає П.І.Б., зареєстроване під цим номером договору; - внесіть суму, яку бажаєте оплатити; - здійсніть оплату. Комісія становить 3%. Оплата зараховується упродовж декількох хвилин.

За допомогою платіжних терміналів iBox

В пункті меню оберіть «Інтернет, ТВ», у пошуковому рядку введіть «Аватор». Для оплати: - внесіть у відповідне поле терміналу номер договору; - перевірте чи співпадає П.І.Б., зареєстроване під цим номером договору; - внесіть суму, яку бажаєте оплатити; - здійсніть оплату. Комісія становить 1,5% від суми. Оплата зараховується упродовж декількох хвилин.
Квартал 95. "Квартал ТВ" - розважальний гумористичний канал, орієнтований на широку сімейну аудиторію. Цільова аудиторія каналу - чоловіки і жінки, 18-54, 50 + (вся Україна).
http://kvartal95.com/
Enter-фільм. Enter-фільм - телевізійний канал України, перший фільмовий канал, у якого є своя аудиторія. Обирайте фільм на свій смак та насолоджуйтесь переглядом.
http://enterfilm.com.ua/
Paramount Comedy. Тематичний телеканал, що транслює сіткоми, комедійні серіали, шоу, скетчі, повнометражні фільми та мультфільми.
https://paramountcomedy.ru/
XSPORT. Переглядайте новини спорту та будьте в курсі всіх подій у світі спорту. XSPORT - заряд бадьорості і гарного настрою в режимі нон-стоп!
http://xsport.ua/
Music Box UA. Популярний музичний телеканал, що користується популярністю у молодої та активної аудиторії. У ефірі музика популярних українських, російських виконавців, а також музичні та розважальні телепередачі власного виробництва.
http://www.musicboxua.tv/
Milady Television - це всеукраїнський жіночий телеканал розважального, пізнавального та інформаційного телебачення.
https://www.milady-tv.tv/
Бігуді - український розважальний телеканал, орієнтований на аудиторію жінки 18-50 років. Улюблені українські, індійські та турецькі серіали, а також українські та російські програми і мультфільми.
https://biguditv.com/
Детский мир. Дитячий телеканал, який показує мультфільми СРСР, дитячі фільми, казки та інше.
http://www.detskiymir.tv/
«Піксель» – дитячий телеканал номер один в Україні. Канал із задоволенням дивляться малюки різного віку разом зі своїми батьками. «Піксель» зібрав на одному каналі якісні пізнавальні, розвиваючі, навчальні та розважальні проекти від кращих виробників з усього світу. А також першим в Україні запустив цікавий навчальний проект власного виробництва, який навчає малюків українських літер та слів – «ТІВІ Абетка».
http://pixelua.tv/
СОНЦЕ - розважальний телеканал українською мовою. СОНЦЕ - канал позитивних емоцій. На СОНЦІ не буває випусків новин, політики, соціальних тем або поганого настрою. Тільки розваги, гумор, смачна їжа, серіали і «Вулиця Сезам».
http://www.sonce.tv/

Ми у соцмережах:

Avator 2017 All rights reserved